Menu

Granule pro psy – všechny informace na jednom místě

0 Comments

Suché krmivo (většinou granule) je nejčastejší volba krmiva pro psí miláčky. V tomto článku si projdeme některé známe varianty suchého krmivá.

PRO TIP:

Nelíbí se Vám, že Váš miláček konzumuje neustále suché granule? A když mu chcete polepšit a dáte mu konzervu, tak má průjem? Zkuste novinku od Friskies!

Firma Nestlé Purina Petcare začala vyrábět suché krmivo pro psy, které se dá jednoduše přeměnit na lahodný pokrm plný vynikající omáčky. A to během pouhých 10 až 15 sekund! A přitom je to tak snadné. Stačí se jen rozhodnout, jakou laskominu dnes hodláte svému čtyřnohému kamarádovi naservírovat.

Jak tedy na to? Opravdu jednoduše. Předně nasypte požadované množství granulí Friskies 2v1 do misky. Potom přidejte na každé 3 díly granulí 1 díl teplé nebo studené vody. Pak už poze míchejte po dobu 10-15 sekund a můžete servírovat a dát tak svému kámoši pochoutku, kterou si zcela určitě zamiluje.

A co vlastně Friskies 2v1 je? Friskies je 100% kompletní a vyvážená strava, která je ideální pro každodenní krmení, čímž bude Váš pes zdravější a plný vitality. Jak jsem již uvedl, s novými granulemi si můžete vybrat, jakým způsobem budete granule servírovat – buď suché nebo přidáte trochu vody, a vytvoříte tak chutnou omáčku. Ať si zvolíte jakýkoli způsob, Váš pes bude toto výživné, zdravé a chutné jídlo zajisté milovat.

S novým revolučním krmivem Friskies 2v1 můžete nabídnout svému psovi chutné granule, které se stanou delikatesou ve vynikající a znamenité omáčce. Je to velmi jednoduché: stačí přidat trochu vody… a hotovo!

Granule Bono Fit Mini

Balení granulí Bono fit mini

Bono jsou kompletní granule pro malá a trpasličí plemena psů s biotinem.

Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb, kvasnice, minerální látky, vitamín A, D3, síran měďnatý

Jakostní znaky: vlhkost 9%, N-látky 30%, tuky 15%, popel 6%, vláknina 3%, měď 20 mg/kg,
vitamín A 18 000 m.j./kg, D3 1 800 m.j./kg, E 140 mg/kg

Miglior Cane Professional Puppy

Balení granulí Miglior cane puppy

Kompletní granule pro štěňata.

Složení: obsahuje maso a výrobky z masa, obiloviny, oleje, tuky, kvasnice, minerální látky

Jakostní znaky:vlhkost 10%, N-látky 29%, tuk 9,5%, vláknina 3%, popel 8,5%

Darling s kuřecím masem a zeleninou

Balení granulí Darling s kurecim masem zeleninou

Báječná chuť se 100 % výživou. Kompletní granule pro psy pro každodenní krmení.

Složení: obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (min. 4% kuřecího masa), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje, tuky, bílkovina a extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry, zelenina (min. 0,4% zeleniny), antioxidanty, vitamín A 5 000 m.j./kg, D3 500 m.j./kg, E 50 mg/kg

Jakostní znaky: N-látky 17%, tuk 7%, popel 7,5%, vláknina 3%, vlhkost 10,5%, vápník 1,4%, fosfor 1,1%, hořčík 0,15%

Harringtons – Lamb & Rice (jehněčí s rýží)

Balení granulí Harringtons lamb rice

Jedno z nejoblíbenějších a velmi kvalitní krmivo pro psy s pečlivě sestavenou recepturou poskytující přírodní a zdraví prospěšnou výživu. Napomáhá ke krásně lesklé srsti a posiluje klouby.
Neobsahuje umělá barviva a zchutňovadla, mléčné produkty, sóju ani pšenici.

Složení: kukuřice, jehněčí maso (min. 14 %), rýže (min. 14 %), ječmen, masová moučka, řepná dužina,tuky, vitamíny, minerály, lněná semínka, chaluhy, citrusové plody, pivovarské kvasnice, juka

Nutriční doplňkové látky: vitamín A, D3, E, síran měďnatý, pentahydrát 40 mg/kg, jodičnan vápenatý 2,46 mg/kg, oxid železitý 1500mg/kg, kysličník zinečnatý 55,5 mg/kg, chelát zinku 400 mg/kg, oxid manganatý 80,5 mg/kg, selečitan sodný 0,22 mg/kg

Jakostní znaky:proteiny 21%, tuky 10%, vláknina 3%, popeloviny 8,5%, vitamín A 12 000 m.j./ kg, D3 1 200 m.j./kg, E 150 mg/kg, síran měďnatý 15 mg/kg, sodík 0,3% 

Chicopee High Premium Dog Food

Balení krmiva Chicopee High Premium

Vynikající kompletní a vyvážená strava pro starší psy malých a trpasličích plemen.

Složení: Obsahuje maso a výrobky živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, minerální látky, kvasnice,síran měďnatý, pentahydráty, vitamíny A, D3

Kompletní krmivo obsahuje v 1kg:dusíkaté látky 265g, tuk 163g, vlhkost 8%, vláknina 28g, popel 75g, měď 10mg,
vitamín A 15 000 m.j., Vitamín D3 1 200m.j., vitamín E 150mg 

Granule Chappi drůbeží maso a zelenina

Balení Chappi granulí

Chutné, vydatné a kompletní granule pro šťastného člena rodiny plného života. Připraveno z hodnotných a výživných přísad. Masité granule obsahují důležité vytamíny a minerální látky včetně cereálií a vlákniny pro lepší zažívání.

Složení: obiloviny (min. 4% obilovin v křupavých kouscích), maso a výrobky živočišného původu (min. 4% drůbežího masa v béžových kouscích), deriváty rostlinného původu, oleje, tuky, minerální látky, zelenina (min. 4% hrášku v zelených kouscích, 4% mrkve v oranžových kouscích)

Jakostní znaky: N-látky 160 g/kg, tuky 80 g/kg, popel 70 g/kg, vláknina 30 g/kg, vápník 10 g/kg, fosfor 9 g/kg, vlhkost 100 g/kg, bezdusíkaté látky 560 g/kg , vitamín A 4 000 m.j./kg, D3 400 m.j./kg, E 40 mg/kg

Granule Jack Roll

Balení Jack roll granulí

Kompletní polosuché krmivo pro psy, vhodné ke každodennímu krmení.

Složení: cereálie, maso a vedlejší produkty živočišného původu (hovězí maso min. 12 %, drůbeží maso min. 8 %), zelenina a vedlejší produkty rostlin.původu, oleje a tuky (slunečnicový olej min.1%), cukry, pivovarské kvasnice, minerální látky, antioxidanty a konzervanty povolené v EU(BHA E310)

Jakostní znaky:vlhkost max.20%, proteiny 22%, tuky 10%, vlákniny 3%, popeloviny 7%, kalcium 1%, fosfor 0,9%, vitamíny A, D3, E, síran měďnatý, selen

Granule Pedigree drůbeží s rýží

Balení Granulí Pedigree

Granule pro dospělé psy malých plemen. Malí psi jsou velmi vybíraví. 100 % kompletní a vyvážené granule Pedigree jsou proto vyrobené z kvalitních surovin a navíc ochucené masovou šťávou s neodolatelnou chutí, kterou malí psi milují.

Složení: obiloviny (min. 4% pšenice, 26% rýže v bílých granulích), maso a výrobky živočišného původu (min. 4% drůbežího masa ve světle hnědých granulích, min. 4% šťávy z masa), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, zelenina ( min. 4% mrkve v oranžových granulích, 4% hrášku v zelených granulích).

Jakostní znaky: N-látky 200 g/kg, oleje 130 g, popel 80 g, vláknina 30 g, fosfor 10 g, vápník 12 g, vlhkost 100 g, bezdusíkaté látky 460 g, metabolizovatelná vláknina na 100 g výrobku 357 kcal (1495 kJ), vitamín A 6 000 m.j./kg, D3 600 m.j./kg, E 160mg

Mastery Puppy First Age

Balení granulí Mastery Puppy First Age

Superpremiové krmivo pro krmivo pro štěňata všech plemen v růstu. Podporuje vývin kosterní soustavy, zdravé zažívání a ochraňuje imunitní systém Vašeho mazlíčka.

Složení: sušené kuřecí a krůtí maso, obiloviny, živočišné tuky, luštěniny, rostlinná vlákna, kukuřičné proteiny, lněné semínko, fructo – oligosacharidy, vitamíny, minerály a stopové prvky.

Jakostní znaky:dusíkaté látky 33%, tuk 2%, popeloviny 7%, vláknina 2%, vlhkost 8%, vápník 1,3%, fosfor 1%, vitamíny na 1 kg – A 11 000m.j., D3 1100 m.j., E 110mg, stopové prvky 

Trope suchá příloha

Krmivo Trope suchá příloha

Dopňkové krmivo, které se nemusí vařit! Pouze se přeleje teplým vývarem, mlékem nebo vodou. Po odstátí se podává. Z 1 kg přílohy lze připravit až 5 kg krmiva. Vhodné pro psy, kočky a v suchém stavu také pro hlodavce. Přílohu lze krátkodobě použít jako redukční dietu pro snížení hmotnosti psů a koček.

Granule Friskies 2 v 1 maso se zeleninou

Balení granulí Friskies dva v jednom

Friskies je 100 % kompletní a vyvážená strava, ideální pro každodenní krmení, aby byl Váš pes zdravý a plný vitality. S novými granulemi Friskies 2v1 si můžete vybrat čím potěšíte Vašeho mazlíčka. Buď mu nabídnete granule suché a nebo je přelijete teplou nebo studenou vodou  a vytvoříte tak chutnou omáčku. Ať zvolíte jakýkoli způsob servírování Váš pejsek je bude milovat.

Složení: obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (min. 4% masa v červených a tmavě hnědých granulích), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, minerální látky, zelenina ( min. 4% zeleniny v zelených a oranžových granulích), měď 10 mg/kg, s antioxidanty, barvivy a konzervováno s: doplňkové látky ES.

Nutriční doplňkové látky: vitamín A 14 000m.j./kg, D3 650 m.j./kg, E 80 mg/kg

Jakostní znaky:N-látky 22%,  tuky 11%, vláknina 3%, popeloviny 8%

Shrnutí
Granule pro psy - všechny informace na jednom místě
Název článku
Granule pro psy - všechny informace na jednom místě
Popis
Suché krmivo (většinou granule) je nejčastejší volba krmiva pro psí miláčky. V tomto článku si projdeme některé známe varianty suchého krmivá.
Autor
Publikuje
Mlsounkov.cz
Logo
Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,